Flog

Call

اهداف، سیاست ها و شرکت همکار ایتوک فردا

 • اهداف ما

  هدف موسسان شركت افزودنی های ايتوک فردا، بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. براين اساس تاثيرگذاری هر محصول پيش از واردات وسيع، در موسسات علمی داخلی مورد ارزيابی قرار می گيرد و در صورت تامين مستندات کافی در زمينه تاثيرگذاری هر محصول در شرایط داخل و با تکيه بر تحقيقات بين المللی، اقدام به واردات و معرفی آن به بازار ایران صورت می گيرد. با تكيه بر اين عملكرد اين شرکت هم اكنون موفق گرديده است تا محصولاتی منطبق با شرايط ايران را به بازار معرفی نمايد.

  شرکت افزودنی های ایتوک فردا با هدف ارتقای سطح کيفی صنعت دامپروری کشور از طريق تامين افزودنی های خوراکی در تغذیه دام، طيور و آبزيان در سال 1385 تاسيس شده است و با توزيع محصولات کمپانی بايومين اتريش در سال 1386 کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

  هدف موسسان، بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. براين اساس تاثيرگذاری هر محصول پيش از واردات وسيع، در موسسات علمی داخلی مورد ارزيابی قرار می گيرد و در صورت تامين مستندات کافی در زمينه تاثيرگذاری هر محصول در شرایط داخل و با تکيه بر تحقيقات بين المللی، اقدام به واردات و معرفی آن به بازار ایران صورت می گيرد. با تكيه بر اين عملكرد اين شرکت هم اكنون موفق گرديده است تا محصولاتی منطبق با شرايط ايران را به بازار معرفی نمايد.

  شرکت افزودنی های ايتوک فردا، با نرخ نفوذ 11 درصد در بین کارخانجات توليد خوراک، 37 درصد در بين مزارع پرورش گاو شيری و 43 درصد در بين مزارع پرورش طيور هم اکنون يکی از موفق ترين شرکت ها در  زمينه تامین افزودنی ها و محرک های رشد در بازار ایران به حساب می آيد.

  شرکت افزودنی های ايتوک فردا با بهره گيری از متخصصان تغذيه تلاش دارد تا دانش فنی منطبق با هر محصول را به بازار ایران معرفی نماید. براین اساس این شرکت از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینارها و مذاکره در شرایط مزرعه ای به ترویج دانش موجود در هر محصول می پردازد.

 • سیاست های ما

  رسالت شرکت افزودنی های ایتوک فردا، ما را ملزم می سازد تا انتظارات مشتریان را براساس شاخص های زیر برآورده سازیم:

  • به مشتریانمان به عنوان شرکای تجاری می نگریم و تلاش داریم تا رابطه پایاپای سوددهی را همواره پیاده سازیم.
  • معرفی محصولات به بازار ایران بر پایه نیاز واقعی پرورش دهندگان صورت پذیرد.
  • به مشتریان خود برای حل مشکلات خود در مزرعه کمک کنیم.
  • محصولات عرضه شده به بازار همواره در دسترس مشتریان قرار گیرد.
  • از طرح های تحقیقاتی در مراکز پژوهشی و دانشگاه های کشور حمایت نماییم.
 • شرکت همکار

   ... naturally ahead

  شرکت بایومین از همان آغاز به کار خود در سال 1983، سعی در ارایه راه حل هایی طبیعی و غیر آنتی بیوتیکی برای بهبود شرایط تغذیه حیوانات نموده است.
  امروزه راه حل های طبیعی به طور فزاینده ایی جایگزین استفاده از محرک های رشد آنتی بیوتیکی شده است، و این روندی است که توسط موسس شرکت بایومین آقای اریک اربر در 1980 پیاده سازی شد. ایشان معتقد بودند که پروبیوتیک ها می توانند به طور موفقیت آمیزی در تغذیه حیوانات مورد استفاده قرار گیرند.
  آغاز به کار شرکت با تولید پروبیوتیک ها و مینرال ها بود، از این رو نام "بایومین" در اوایل سال 1980 برای نشان دادن نوع فعالیت شرکت برگزیده شد. امروزه نام بایومین است که به طور وسیع به عنوان رهبر جهان درکنترل و مدیریت خطرمایکوتوکسین ها مطرح است، هم­ چنین این شرکت به همان اندازه در تولید اسیدیفایرها، پروبیوتیک ها و افزودنی های فایتوژنیک نیز به رسمیت شناخته می شود.
  اصول بنیانی بایومین بر اساس توانمندسازی مشتریان خود در صنعت تغذیه حیوانات برای بهبود سلامت حیوان، بهینه سازی عملکرد و افزایش بازدهی آن ها استوار است
  شرکت افزودنی های ایتوک فردا به عنوان نماینده انحصاری توزیع محصولات بایومین در ایران، از سال 1386 تلاش کرده است تا محصولات بایومین را به بازار ایران معرفی نماید.